Návštěvní kniha

Našli jste na stránkách, co jste hledali? Jaké máte zkušenosti s mikroregionem? I vaše sdělení nám bude ispirací.

9.11.2017
Edita

Pokusný vzkaz

27.08.2012
webmistr, info@mujkraj.cz

Byl jsem poučen, že heraldicky se znak čte z pohledu nositele, takže grafická i textová podoba jsou v souladu...

10.08.2012
Jiri Horak, Horak.cz@email.cz

Dobry den,

mozna ze nejsem prvni, ktery by Vas chtel zdvorile upozornit na to, ze na strance \"O znaku obce Kamenny Ujezd\" je bud znak znazornen obracene nebo pan kronikář Roman Lavička v popisu zamenil levou stranu s pravou.
Mne osobne to nevadi, ale preci jenom jsou to verejne stranky a vizitka Vasi obce.

S pratelskym pozdravem

Jiri Horak

24.03.2010
Webmistr, info@mujkraj.cz

Omlouváme se za dočasný výpadek, dnes jsme opravili funkčnost této Návštěvní knihy.

15.02.2009
Webmistr, info@mujkraj.cz

Děkuji za odezvu. Možná to otvírání komentáře na pravý klik není nejšťastnější, zamyslím se nad tím. Ale zvuk stáhnout lze: zvuk se spouští ve Vašem přehrávači médií (např. Windows Media Player), a ten má jistě volbu Soubor>Uložit jako. U nejnovější verze WMP se klikne pravým tlačítkem myši na ikonku noty vlevo dole a objeví se potřebná nabídka.

15.02.2009
Adam, pro.webreg@seznam.cz

Zdravím. Zaujaly mne zdejší zvuky. Jak si je mohu stáhnout? Při kliku pravým tlačítkem se zobrazuje pouze komentář. Děkuji za radu.

4.05.2008
Jana Š., stichova.jana.1@seznam.cz

Dobrý den, Vaše stránky mě nadchly svou čistotou a krásou. Přímo z nich vyzařuje láska ke své domovině. Je to skvělý nápad přidat sem zvuky. Také pocházím z nádherného kraje - podbrdského a stále se kochám jeho krásou a rozmanitostí. Přeji Vám mnoho úspěchů a radosti z dalšího tvoření Vašich stránek.

23.10.2007
Helena B.

Krásně vypracované stránky. To se hned tak někde nevidí. Hlavně zvuky zvonů. Mám radost, že v této vesničce mám svou rodinu. Jen tak dále.

5.10.2007
Ludmila Chromá, LudmilaChroma@seznam.cz

Ještě jednou moc děkuji, zasloužíte si pochvalu za rychlost akce.

5.10.2007
Administrátor, info@mujkraj.cz

Děkuji za upozornění, co nejdříve napravíme...

3.10.2007
Ludmila Chromá, LudmilaChroma@seznam.cz

Když jsem poprvé navštívila tyto stránky, byla jsem nadšena jejich obsažností a velice pěkným a poutavým zpracováním. Jsem místostarostkou obce Kvítkovice a dosud postrádám aktualizaci členských obcí svazku Blanský les - podhůří na stránkách - i naše obec je již více než půl roku členem svazku a vyměnil se nám i starosta - loni v listopadu. Prosím proto, aby se se mnou kontaktoval někdo, kdo je zodpovědný za aktualizaci těchto stránek, ráda mu poskytnu potřebné údaje k doplnění. Děkuji a všem návštěvníkům stránek přeji příjemné chvíle při jejich prohlížení i při návštěvě mikroregionu...

10.05.2007
Vlasta

Skvěle udělaný stránky... Autor zasluhuje velkou pochvalu.....

12.03.2007
Čestmír, Moravskoslezský kraj

Moc pěkné stránky, plné nápadů (fungujících), hezky sladěných. Mám z těchto stránek pocit klidu a pohody, jaký je asi i v Blanském lese - podhůří... Hledal jsem hlasy ptáků a našel jsem krásné zvuky \"naší\" - české krajiny - venkova. Jen tak dál. Už se těším na dovolenou s rodinou v této oblasti. Tyto stránky přispěly k mému rozhodnutí se vydat tímto směrem. Díky!

18.02.2007
Tomáš

Velice pěkné stránky. Podobně jsem na internetu hledal historii zvonů a skončil jsem posloucháním zvonů, varhan a vůbec všech zvuků...

16.01.2007
Markéta S.

Na tyto stranky jsem narazila náhodou při hledání informací o českobudějovické koněspřežka. Nakonec jsem na ni zapomněla a místo toho poslouchala zvonění zvonů, bečení ovcí, šplouchání vody, prohlížela si idylické fotografie z Jižních Čech, a četla si k nim vtipné komentáře. Prostě, stránky jsou moc povedené, pěkné, milé a vtipné.

30.11.2006
Lenka Š., Univerzita cestovního ruchu

Původně jako e-mail:
Při prouzdání internetem a hledání informací pro svou bakalářskou práci jsem se dostala na stránky mikroregionu Blanský les. Stránky jsem si prošla a můžu k tomu říct jenom jedno: je to bomba!!! Takto kvalitní stránky se u nás jen tak nevidí, opravdu mě to mile překvapilo a potěšilo, proto jsem se rozhodla Vám napsat. Stránky jsou velmi přehledné a je na nich všechno, co jako turista potřebuji vědět. Takže moc a moc chválím, zvlášť navrhovač tras nemá chybu. Jediné, co bych navrhovala, je zařadit na stránky návštěvní knihu, kam by bylo možné psát své zkušenosti s mikroregionem, zážitky a také pochvalu na stránky:-).

16.07.2005
DaveB, V. Británie

Od autora hudby pro Dovětek
Your use of my sequence of "And Your Bird Can Sing" would be fine with me on your non-commercial site. I visited your prototype and am impressed. The only condition I have is credit on your site.
S užitím mého provedení skladby "And Your Bird Can Sing" na vašich nekomerčních stránkách souhlasím. Navštívil jsem přípravnou stránku a velice na mne zapůsobila. Mám jedinou podmínku, a to je uvést na stránkách odkaz na autora.

15.07.2005
Musikun, Japonsko

Od autora hudby pro Stopy ducha ve Fotogalerii:
I am very glad to hear that you would like to use my tiny MIDI sequence as background music on the websites with beautiful sight of your country... I think your web is an excellent one.
Velice rád slyším, že byste chtěl použít mou malou MIDI skladbičku jako hudbu na pozadí vašich stránek s krásnými obrázky vaší země... Myslím, že váš web je vynikající.


Webdesign: NEBE s.r.o.      Copyright: © Blanský les - podhůří